• (+90) 539 425 19 60
  • info@onenewevolution.com

ÖZ Hakkında

Seanslar, inzivalar ve ötesi…

BİZ’le ÖZ’e Yolculuk

Hepimizin içinde sonsuz bir potansiyel var. The ONE’da hep birlikte bu potansiyeli keşfetmek, zincirlerimizden kurtulmak, engelleri kaldırıp bizim olmayan yükleri atmak için yolculuğa çıkıyoruz.

Peki, kişisel ve grup seanslarından, inziva etkinliklerinden, kadim şifa araçlarından ne beklemeliyiz? 

İşte bu sorunun cevabını Emre şöyle veriyor:

“Olduğumuzu zannettiğimiz şeyin ötesine geçmek ve bilinmezliğe kendimizi teslim edebilmek için bizim yolumuz, aklımızda taşlaşmış olan tanımlamalarımızı- ideolojilerimizi bırakmaktır.

Bu yolculuk tek adımlık bir sıçrayış değil, spiral şeklinde sonsuz katmanları ve derinlikleri olan bir yoldur.

Birçok kadim öğretide bu konu işlenmiş ve bu konuyu her işleyen kendi adına farklı katmanlar ve farklı metotlar oluşturmuş. Ve her metot 100% çalışır ve aynı zamanda 100% çalışmaz. Bunu belirleyen sadece ve sadece katılımcının kendini metoda ne kadar adadığıdır.

Seanslarımız ve inzivalarımızda, hayatının o belirli noktasında hangi metoda teslim olabileceğini görebilmek adına katılımcının kendisine odaklanıyoruz. Doğru veya yanlış bir yol yok, bazı insanlar için entegrasyon konuşmaları şifacı görevini görüyor, bazıları için bir grup sarılması, bazıları için medikal bitkiler, bazıları doğal ilaçlar, bazıları için öfke salınım terapisi, bazısı için aile dizilimi, bazıları için nefes çalışmaları ve başkaları için diğer metotlar şifacılık görevi görebiliyor.

Bizim odak noktamız her kişi ile kendi kendine yaratılan problemler, karakterler, döngüler, eğilimler, travmalar ve benzeri blokajlardan özgürleşmeye giden, kendilerini aşkın duruma getirip sonsuz potansiyellerine ulaşmaya giden yolu birlikte yürümektir.

Bu yol, tekrar insanlaşmaya, var olma hakkımızı yeniden kazanmaya, akıl ve vücudun sınırlandırmalarının dışında yaşamaya giden yoldur.

Bu yol öze, herkesin kendi içerisinde barındırdığı sonsuz potansiyeli yeniden kazanmaya gider.

Bu yol doğal özümüzü hatırlamaya ve tam sorumluluk alarak ona göre yaşamaya, içinde yaşadığımız gerçekliğin özünün aşk olduğunu hatırlamaya gider.

Bu yol ego, id, karakterler, sosyal etik, vicdan, normlar ve dualite tabanlı her şeyin ötesine gider.

Bu yol panteizm ve panantezmin içinden geçer ve olduğumuza inandığımız her şeyin, olduğumuzu düşündüğümüz her şeyin, bir şey hakkında düşündüğümüz herhangi şeyin ötesine gider.

Eğer bir kişi doğal olarak içlerinde barındırdıkları sonsuz potansiyele ulaşmak için gelişmek ve aşkın duruma geçmek istiyorsa, ilk önce kişi olduğunu düşündüğü kişi ile bir savaşa girer. Ve kişi bu savaşa rağmen devam etmeye niyetli ise, ben onunla birlikte yürürüm. Bu insanlarla paylaştığım temel şey, basit ve etkili.”

 

Ph. D. Emre Günerken

 

İnziva etkinlikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

TurkeyEnglish